Transparent
Inloggen
Sluiten

'Kalou wil geen buitenspeler meer zijn'

20 september 2001 20:44

Verslaggever: RvN

In Sportweek van deze week zijn opvallende uitspraken genoteerd van Feyenoord's rechteraanvaller Bonaventura Kalou. De speler uit Ivoorkust zou hebben laten weten dat dit het laatste jaar is dat hij tegen zijn natuur zal voetballen als rechtsbuiten. Volgens hem hoort hij in de spits te spelen in een tweespitsensysteem. Het wordt tijd om te vertrekken als dat bij Feyenoord niet mogelijk is, aldus Kalou, 'ondanks het feit dat hij zielsveel van Feyenoord houdt'. Hij laat weten 'ziek te zijn van de lijn'. Volgens hem zou Leonardo ook misbruikt worden door hem stijf aan de lijn te laten spelen. Kalou verlengde vorig seizoen zijn vertrek na wat problemen tijdens de onderhandelingen.

Meer op




Tags

kalou bonaventura ivoorkust leonardo misbruikt natuur rechteraanvaller sportweek stijf tweespitsensysteem zielsveel

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.313 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika aymen beelen bueno carranza china hwang inter internazionale middenveldert moder navo oekraiense oekraine oorlog osman paixao persie poetin read rusland sauer sliti speelberechtigd trauner trump vrede vredesakkoord wehave