Transparent
Inloggen
Sluiten

Cissé naar WK, El Ahmadi niet

10 oktober 2009 23:02

Verslaggever: K

Sekou Cissé heeft zich met Ivoorkust geplaatst voor deelname aan het WK in Zuid-Afrika. Ivoorkust speelde met 1-1 gelijk tegen Malawi. Dat was voldoende voor kwalificatie voor het WK. De aanvaller van Feyenoord startte in de basis bij Ivoorkust. Na ruim een uur spelen werd hij gewisseld voor Drogba. Zijn vervanger scoorde uiteindelijk de gelijkmaker.

Minder succes was er voor Karim El Ahmadi met Marokko. Door een 3-1 nederlaag tegen Gabon werd Marokko definitief uitgeschakeld voor deelname aan het WK. El Ahmadi mocht alleen de laatste paar minuten meespelen.




Tags

ahmadi cisse ivoorkust marokko afrika drogba gabon karim kwalificatie malawi

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 58.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

andreev arnesen dtk hadj hancko hartman heerenveen hwang kloese kraaij middenveldert milambo moder moussa paixao persie read ruijl rvc sauer sliti slot socrates steijn stengs timber trauner ueda willykment zerrouki