Transparent
Inloggen
Sluiten

Erasmus ruim een maand naar Afrika voor WK onder 20

19 augustus 2009 20:02 - Radio Rijnmond

Verslaggever: K

Excelsior zal het ruime en maand moeten doen zonder Feyenoord-huurling Kermit Erasmus. De spits is door de bond van Zuid-Afrika opgeroepen om deel te nemen aan het WK Onder-20. Dat toernooi vindt van 24 september tot en met 16 oktober plaats in Egypte. Inclusief de voorbereiding is hij daarmee ruim een maand weg.

Meer op Radio Rijnmond




Tags

afrika erasmus egypte excelsior kermit

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 81.239 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane auf aviator das eredivisie espn experience fehler game gameplay groningen heitinga israel jansen lukkien mahjong master persie plat sancties santigoal sauer slice slicing spoor trump ueda use utrecht valente