Transparent
Inloggen
Sluiten

Urawa Reds in problemen na vertrek Ono

3 september 2001 20:01

Verslaggever: RvN

De Japanse club Urawa Reds lijkt het vertrek van sterspeler Shinji Ono nog niet te boven te zijn gekomen, inmiddels is de coach van Urawa al vertrokken. In de eerste competitiehelft, met Ono in de gelederen, stond de club nog op een 7e plaats, na net gepromoveerd te zijn uit de tweede klasse. De tweede competitiehelft begon zo moeizaam dat hoofdcoach Tito om 'persoonlijke redenen' al het veld heeft moeten ruimen. Na 3 punten uit 3 wedstrijden staan de Japanners vierde van onderen en dreigt het degradatiespook weer. De Braziliaanse aanvaller Emerson, aangetrokken als vervanger voor Ono, heeft zijn illustere voorganger, duidelijk nog niet kunnen doen vergeten.

Meer op




Tags

ono urawa reds competitiehelft degradatiespook emerson illustere japanners onderen shinji tito voorganger

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 117.676 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat ahmedhoda borges bos deijl dichterbij dordrecht hadj hwang lotomba moder moussa nieuwkoop persie read rebound santigoal sauer socrates steijn sterling targhalline timber twente ueda valente volendam weghorst wehave