Transparent
Inloggen
Sluiten

Beenhakker stuwende kracht achter nieuwe samenwerking met Excelsior

19 juli 2009 20:09

Verslaggever: K

In het Algemeen Dagblad laat Leo Beenhakker weten dat hij Excelsior heel belangrijk acht voor de ontwikkeling van de diverse talenten, die bij Jong Feyenoord te weinig zouden leren. "Dat was een van de eerste dingen waar ik me druk om maakte. Ik heb nooit begrepen waarom deze samenwerking opzij is gezet. [...] Het kostte me totaal geen inspanning om iedereen daarover enthousiast te maken. Het terugdraaien van de samenwerking was uit financiële noodzaak. Dan kun je er toch ook gewoon een technisch verhaal van maken?"

Meer: Algemeen Dagblad




Tags

beenhakker excelsior stuwende jong leo terugdraaien

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 83.071 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bevolking borges burgers donald dordrecht etv gaza geweld hamas has israel israeliers legends middenveldert moder nederland oorlog palestijnen palestijnse persie poetin porto sobat targhalline timber troepenmacht trump wapens wehave