Transparent
Inloggen
Sluiten

Cissé: Feyenoord wordt waarschijnlijk een moeilijk verhaal

28 mei 2009 20:01

Verslaggever: K

Volgens dagblad De Limburger twijfelt Sekou Cissé tussen Feyenoord en FC Twente als nieuwe club. Hij lijkt een voorkeur te hebben voor Feyenoord, maar weet dat dat eigenlijk geen haalbare kaart is. "Ik zou graag met trainer Mario Been willen werken, maar dat wordt waarschijnlijk een moeilijk verhaal", aldus Cissé. "Ik heb begin deze maand met Twente gesproken en ook het contract gezien. Maar ik heb nog niet getekend. Na afloop van de nacompetitie neem ik meteen een beslissing, want ik wil met een leeg hoofd op vakantie."




Tags

cisse twente limburger nacompetitie twijfelt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.665 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afd bosschaart burgers danall democratie grondwet hancko heerenveen hwang kraaij kruys macht middenveldert milambo oosten osman overheid peiling persie priske rechterlijke rotterdams slot sobat targhalline verkiezingen wetgeving willykment zerrouki