Transparent
Inloggen
Sluiten

Tiendalli mist vertrouwen bij Feyenoord

24 april 2009 07:35

Verslaggever: K

Dwight Tiendalli heeft te horen gekregen dat hij ondanks een doorlopend contract mag vertrekken. Daar stuurt hij dan ook op aan. "Mijn gevoel zegt me dat ik weg moet. Ik voel hier geen vertrouwen," aldus Tiendalli in het Algemeen Dagblad. "Als Mario Been zijn eigen speler meeneemt, zal hij hem ook wel opstellen. Ik ben niet bang voor concurrentie, maar het heeft geen zin om te vechten tegen de bierkaai. Ik heb hier drie jaar gespeeld en drie jaar hetzelfde gevoel gehad. Alleen Gertjan Verbeek was eerlijk en oprecht. Hij beloonde mensen voor hun prestaties op de training en in de wedstrijd."

Lees het gehele interview: Algemeen Dagblad

Meer op




Tags

tiendalli beloonde bierkaai doorlopend dwight gertjan stuurt verbeek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 126.751 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis bekerfinale bestuurlijk borges brugge cambuur concerten conference devy eenhoorn ferrah groningen hadj knvb kuip maaskant marktwaarde middenveldert moussa ouaissa persie rechterflank rigaux sami utrecht volendam willykment woerts zechiel