Transparent
Inloggen
Sluiten

Wisselend succes voor Dudek, Smolarek en Tomasson

15 augustus 2001 23:27

Verslaggever: RvN

Jurek Dudek stond woensdagavond gewoon in de basis van het Poolse nationale elftal. Ondanks lichte blessureproblemen kon hij de hele wedstrijd gewoon uitspelen. In Polen kwam hij niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen IJsland. Een tegenvaller voor de Polen in voorbereiding op de laatste duels voor de WK kwalificatie.

Feyenoord speler Smolarek kwam met Jong Polen wel tot winst. Hij won met 2-1 van Jong Zweden. Dit keer kwam hij niet aan scoren toe. Elmander kreeg van de Zweedse bondscoach rust om zich volledig te kunnen concentreren op de Nederlandse competitiestart.

Jon Dahl Tomasson tenslotte speelde de eerste helft mee in de vriendschappelijke interland van Denemarken in en tegen Frankrijk. De Fransen wonnen met 1-0 door een doelpunt van Pires.

Meer op




Tags

dudek polen smolarek tomasson jong blessureproblemen competitiestart dahl denemarken elmander frankrijk ijsland jon jurek kwalificatie pires zweden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.681 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki