Transparent
Inloggen
Sluiten

Vlemmings over blessures

15 maart 2009 17:02 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: K

Leon Vlemmings ging na afloop kort in op de blessuregevallen aan Feyenoord kant. "Timmer zag in de rust sterretjes. Op het laatste moment besloot hij toch maar niet verder te spelen." Het was het resultaat van een botsing met Lazovic. Hofland kreeg een paar ballen hard tegen zijn hoofd en staakte daarom de strijd na zijn hersenschudding van vorige week. Tomasson verdween kort na de hervatting uit het elftal, geblesseerd aan de hamstring. "Maandag onderzoeken we hoe ernstig het is. Laten we hopen dat het meevalt."

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

vlemmings blessuregevallen botsing hersenschudding hofland lazovic leon meevalt staakte sterretjes timmer tomasson

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 134.834 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane argentinie borges bronckhorst canada charles corruptie diarra dordrecht eenhoorn ferri frankrijk giai gill hadidi jordi marmol nacho nahany paraguay poetin read rusland sobat stengs tri valente vanhoutte yjzbhvq youtu