Transparent
Inloggen
Sluiten

Jacobs: stijging prijs toeganskaarten vanwege inflatiecorrectie

5 maart 2009 19:19

Verslaggever: K

De prijzen van de seizoenkaarten stijgen komend jaar met 3%. Op feyenoord.nl laat Onno Jacobs weten dat dit puur een inflatiecorrectie is. In 2006/2007 maakte Feyenoord vanwege de sportieve malaise nog de geste van een prijsverlaging. Volgens Jacobs wil de club dat niet meer, omdat het de prijzen niet wil koppelen aan de stand op de ranglijst en omdat het simpelweg het geld heel hard nodig heeft.

De prijzen van de dagkaarten zullen met 5% stijgen.

Meer: video Jacobs op Feyenoord.nl

Meer op




Tags

jacobs inflatiecorrectie toeganskaarten dagkaarten geste malaise onno prijsverlaging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 61.861 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afc antoni arnesen bie bournemouth brentford danall diarra dinamo engeland harmouz hartman jong kkd kloese knvb kraaij marquis middenveldert milambo mislintat persie sauer shortlist sinisterra slot sobat sparta wehave willykment