Transparent
Inloggen
Sluiten

Van der Herik wordt commissaris bij ENV

8 augustus 2001 20:11

Verslaggever: RvN

Na eerder opgestapt te zijn bij de ENV, zal Van der Herik nu op verzoek van Ajax, PSV en Vitesse terugkeren bij de Eredivisie NV. De voorzitter van Feyenoord zal gaan functioneren als commissaris en in die rol de vier clubs gaan vertegenwoordigen. Van der Herik stapte eerde rop omdat de belangen bij Feyenoord tegenstrijdig waren aan die van de belangen van de ENV. Hij vond dat hij daardoor niet goed kon functioneren. Hoewel hij op verzoek is teruggekeerd zal hij de belangen van Feyenoord altijd wel laten prevaleren boven die van de ENV.

Meer op




Tags

env herik eerde eredivisie prevaleren rop stapte tegenstrijdig vitesse

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 42.965 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane berger borges eenhoorn egeli gimenez goncalo guilherme ham hartman havre kloese kraaij landt ligue marktwaarde middenveldert moussa nordsjaelland oussama porto priske santigoal sindre targhalline walle wehave west willykment zechiel