Transparent
Inloggen
Sluiten

"Virtuele sponsor" voor Feyenoord?

27 juli 2001 22:10

Verslaggever: S

Feyenoord onderzoekt op dit moment de mogelijkheid te gaan werken met een "virtuele shirtsponsor" in Azi?: een geheel nieuw concept. Met de aankoop van Shinji Ono heeft de club een nieuw publiek voor haar wedstrijden gecre?erd. Een publiek waar Feyenoords echte shirtsponsor Stad Rotterdam geen interesse in heeft.

Technisch is het nu mogelijk om op televisie in Aziatische landen een lokale sponsor te laten verschijnen op de shirts van de Feyenoorders volgens Van der Herik, die daar uiteraard wel oren naar heeft. De voorzitter wilde vandaag op de persdag nog niet zeggen of Feyenoord al in onderhandeling is met mogelijke virtuele sponsors. De huidige begroting van Feyenoord bedraagt 115 miljoen gulden (50 mln. euro).

Meer op




Tags

sponsor shirtsponsor azi erd gecre gulden herik ono persdag shinji sponsors

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 74.854 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afkomst borges canada carranza casper coalitie cyle dubbelq duitsland geweld groningen gronings jeng karremans kern knvb larin middenveldert oranje persie pvv ramp resink stije tengstedt vlag vlaggen vvd yesilgoz