Transparent
Inloggen
Sluiten

Gyan nog niet terug bij de groep

23 juli 2001 12:02 - Feyenoord

Verslaggever: S

Feyenoord meldt via zijn eigen website dat Christian Gyan zich nog niet bij de groep hoeft te melden. De Ghanees trainde de afgelopen week al op variabele tijden in verband met gezondheidsproblemen van zijn vrouw en zijn te vroeg geboren zoontje.

De problemen lijken echter nog niet over; het te vroeg geboren zoontje blijkt eetproblemen te hebben en Gyan's vrouw is opnieuw opgenomen. De verdediger zal tussen de ziekenhuisbezoeken door trainen om zijn conditie op pijl te houden. Feyenoord Netwerk wenst hem uiteraard het allerbeste.

Meer op Feyenoord




Tags

gyan conditie eetproblemen gezondheidsproblemen pijl variabele ziekenhuisbezoeken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 98.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arnesen bljjft burgers dtk dubai gouka hwang kloese kloesse koeman kraaij moder nederland overheid persie plug resink ruijl rvp santigoal sauer socrates stengs timber twente valente wehave wellenreuther willykment