Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord krijgt ´slechts´ 25.000 euro boete voor ongeregeldheden in Spanje

12 december 2008 13:54 - Nu.nl

Verslaggever: K

De Europese voetbalbond UEFA heeft Feyenoord mild gestraft voor de ongeregeldheden met Rotterdamse fans tijdens de uitwedstrijd bij Deportivo la Coruña. De club moet een boete van 25.000 euro betalen. Financieel directeur Onno Jacobs, tevens belast met veiligheidszaken, noemde de boete "doodzonde". Hij wilde niet toegeven dat de straf van de UEFA alleszins meeviel. "Het is erg genoeg allemaal. Elke euro die we voor dit soort zaken moeten betalen, is er een te veel. Bovendien is het schadelijk voor onze reputatie. We gaan opnieuw de boeken in bij de UEFA. Nee, een proeftijd hebben we niet gekregen, maar het blijft heel vervelend."

Meer op Nu.nl




Tags

uefa alleszins coruna deportivo jacobs mild onno proeftijd reputatie schadelijk veiligheidszaken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 154.635 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arsenal benefits blog business duitsland how india jong juste karsdorp klopp koeman life middenveldert nbsp nederland oranje overheid schoonhoven sjaakf sporting trump valente way wehave what write xavi zechiel