Transparent
Inloggen
Sluiten

Lodewijks krijgt rol bij nieuw te vormen Nederland B

24 oktober 2008 17:27 - Feyenoord.nl

Verslaggever: K

Patrick Lodewijks gaat als keeperstrainer onderdeel uitmaken van de technische staf van ‘Nederland B’. Dit team zal bestaan uit spelers die niet meer in aanmerking komen voor het Beloftenelftal (spelers geboren op/na 1 januari 1988) en talenten die (nog) niet structureel behoren tot de selectie van het Nederlands elftal. Het ‘schaduwteam’ komt onder leiding te staan van Johan Neeskens. Lodewijks zal de werkzaamheden voor Nederland B combineren met zijn taken bij Feyenoord. De eerste activiteit van Nederland B is een ontmoeting met Jong Zweden op woensdag 19 november in het stadion van RKC Waalwijk.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

nederland lodewijks activiteit beloftenelftal jong neeskens ontmoeting rkc schaduwteam zweden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 77.339 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis borges bos charlie dood fortuna hadj heerenveen hwang jong kirk kuip middenveldert moder moord moussa peppi persie read robinson sauer sliti slory steijn timber ueda usg valente wouters