Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Praag lobbyt voor Feyenoord

8 oktober 2008 07:35 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: K

Volgens Chris van Nijnatten is Michael van Praag gisteren zijn lobby al begonnen om Feyenoord te helpen druk te zetten op de juiste instanties met betrekking tot het duel tegen Nancy. De nieuwe voorzitter van de KNVB is onder meer ‘eerste vice-voorzitter’ van de commissie ‘Veiligheid en Stadions’.

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

praag lobbyt knvb lobby michael nancy nijnatten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 120.148 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aderlating anis borges bos drommel elshout exam ferrah groningen hadj juste larin lotomba moder moussa orban persie poetin russen santigoal sliti slory tengstedt trauner trump twijfelgevallen ueda valente wellenreuther