Transparent
Inloggen
Sluiten

Hofland: ik raakte hem niet

28 september 2008 16:35

Kevin Hofland liet na afloop weten de rode kaart niet terecht te vinden. Volgens hem raakte hij Berg niet. "Er was slordig balverlies op het middenveld. Vervolgens maakte ik een sliding om de bal te spelen. Toen ik een fluitje hoorde,wist ik genoeg. Ik zou ook gaan liggen als ik spits was, maar ik vond het niet terecht. Ik raakte hem niet."

"Ik moet complimenten aan de ploeg geven hoe we ons toch nog lang staande hebben gehouden (.....). We hebben de handdoek zeker nog niet gegooid."




Tags

hofland balverlies berg fluitje handdoek sliding

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 66.541 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bijtekenen bullaude diarra drukzetten gaoussou givairo gomez hancko igor ivanusec kraaij middenveldert nadje paixao persie read relativering rvp santigoal sauer selectiespelers sliti smal socrates steijn targhalline timber ueda union valente