Transparent
Inloggen
Sluiten

Diverse spelers hadden last van diarree

25 september 2008 07:40 - Telegraaf.nl

Verslaggever: K

Gertjan Verbeek liet weten dat zijn bespreking in de rust aan dovemansoren was gericht. Verscheidene spelers de rust door op het toilet wegens diarree-aanvallen. “Van de bespreking kwam weinig terecht. Verscheidende spelers waren aan de schijterij en zaten op het toilet. Ze hebben echter karakter getoond en doorgevoetbald, zelfs inclusief verlenging. Dat is een groot compliment waard."

Meer op Telegraaf.nl




Tags

diarree bespreking toilet doorgevoetbald dovemansoren gertjan schijterij verbeek verlenging verscheidende verscheidene

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 65.524 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

benfica bijlow brugge cambuur carrillo eredivisie hadj hancko keuring kraaij marktwaarde marquis meijer middenveldert milambo moussa nassr ngonge nieuwkoop paixao persie slory smal steijn stengs ueda ugalde valente vijver willykment