Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Bronckhorst bleef thuis

21 september 2008 12:35

Verslaggever: K

Zondagmorgen werd besloten dat Giovanni van Bronckhorst niet aan de aftrap van het duel met Ajax kon verschijnen. Hij had nog te veel last van zijn hoofd, nadat hij daar in de wedstrijd tegen Kalmar een klap op had gehad. Verbeek op Feyenoord.nl: "Hij heeft ons voor de wedstrijd succes gewenst, maar is bij de wedstrijd niet in het stadion geweest. Ik denk dat hij thuis voor de televisie heeft gekeken."

Meer op




Tags

bronckhorst aftrap kalmar verbeek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 94.691 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahmedhodzic arne borges bos diarra fcsb hadj hwang kraaijeveld larin liverpool lotomba moussa oppositie persie pvda salah sauer slot smal souness steijn targhalline tengstedt timber ueda valente watanabe wellenreuther