Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord vanavond tegen VELO, optreden Lee Towers

17 juli 2008 07:35

Verslaggever: K

Feyenoord speelt vanavond de derde oefenwedstrijd van het voorbereidingsprogramma. Na twee keer een 1-9 overwinning staan nu de amateurs van sv VELO op het programma. In Wateringen zal niemand minder dan Lee Towers voorafgaand aan de wedstrijd een optreden verzorgen op de middenstip. Het oefenduel is onderdeel van een reeks acties die VELO organiseert voor het realiseren van een nieuwe sportcomplex.

Het duel staat onder leiding van Dick Jol. De scheidsrechter fluit hiermee een van zijn laatste duels alvorens hij aan het einde van deze maand noodgedwongen zijn carrière moet beëindigen als gevolg van onenigheid met de KNVB.

Meer op




Tags

velo lee towers jol knvb middenstip noodgedwongen onenigheid sportcomplex verzorgen voorbereidingsprogramma wateringen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 48.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane brobbey bueno eredivisie flank gernot goes groningen hartman hwang jong koeman lotomba michael middenveldert moder nieuwkoop noodoplossing oranje paixao persie read reiziger santigoal smal targhalline trauner twente ueda valente