Transparent
Inloggen
Sluiten

´Feyenoord vraagt 1,75 miljoen voor Tiendalli´

8 juli 2008 07:18 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: K

De zaakwaarnemer van Dwight Tiendalli heeft tegenover het Algemeen Dagblad laten weten dat Feyenoord 1,75 miljoen euro vraagt voor zijn pupil. "Feyenoord vraagt de hoofdprijs. Ze willen de 1,75 miljoen euro die ze destijds voor hem hebben betaald terug verdienen. Dat maakt het voor mij niet makkelijker om een club te vinden."

Tiendalli en Biseswar trainen inmiddels weer mee in de Kuip. Peter Bosz daarover: "Omdat beide spelers geen deel gaan uitmaken van de selectie die de trainer in zijn hoofd heeft, zijn ze een dag later begonnen. Ze zijn gewoon welkom, want ze moeten fit zijn. We gaan ervan uit dat ze voor eind augustus weg zijn."

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

tiendalli biseswar bosz dwight hoofdprijs kuip pupil

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 56.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki