Transparent
Inloggen
Sluiten

Erasmus zegt af voor interlands in voorbereiding op eerste training Feyenoord

24 juni 2008 21:49

Verslaggever: K

Kermit Erasmus heeft in Zuid-Afrika afgezegd voor de komende kwalificatiewedstrijden met Jong Zuid-Afrika. De jonge aanvaller heeft laten weten de laatste twee weken voorafgaand aan de start van de training bij Feyenoord rust te willen nemen en met familie te willen doorbrengen alvorens hij de oversteek maakt naar Rotterdam. Hij wil daar optimaal op zijn voorbereid. De eerste weken krijgt de voorlopig speler van Jong Feyenoord de kans om mee te trainen met de eerste selectie en zich zo te bewijzen.

Meer op




Tags

erasmus afrika jong kermit oversteek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 50.327 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika beelen bueno business carrillo china closure eagles eredivisie gonzalez guilherme hadj hartman hwang kloese kuip llp middenveldert milambo moussa osman persie priske ruijl slot timber trauner wehave zerrouki