Transparent
Inloggen
Sluiten

Blessure Wijnaldum valt mee

8 mei 2008 22:56 - Feyenoord.nl

Verslaggever: K

De enkelblessure die Georginio Wijnaldum over heeft gehouden aan de vriendschappelijke wedstrijd tegen WSV Apeldoorn is niet ernstig. Uit een eerste diagnose van de medische staf blijkt dat de middenvelder niets beschadigd heeft. Na de charge op de enkel van Wijnaldum vreesden velen rond het veld een ernstige blessure. De tegenstander kreeg terecht de rode kaart voor die actie.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

wijnaldum apeldoorn charge diagnose enkelblessure vreesden wsv

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 62.548 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen brentford costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese knvb koni kraaij logan marktwaarde marquis middenveldert milambo moussa nadje pascal sobat struijk wehave willykment yarek zeze