Transparent
Inloggen
Sluiten

Braziliaanse tweelingbroers blijven in Brazilie

10 juni 2001 21:46

Verslaggever: RvN

De Braziliaanse tweelingbroers Diego en Diogo blijven voorlopig in Brazilie. De tweeling werd het afgelopen seizoen met enige regelmaat in verband gebracht met interesse van Ajax, Feyenoord en PSV. Ook uit Zuid-Europa was concrete interesse. Met name Diego is zeer gewild. Hij werd eigenlijk ontdekt op het Nike toernooi in Amsterdam tijdens Euro'2000. Daarna werd hij dit seizoen de absolute uitblinker van Brazilie onder-17. De twee vinden het nog te vroeg om de overstap naar Europa te maken. Ze hebben nu een professioneel contract ondertekend in Brazilie.

Meer op




Tags

tweelingbroers diego diogo nike ontdekt tweeling

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 63.117 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen bueno costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese koni kraaij logan marktwaarde middenveldert moussa nadje nathan pascal portugal reiziger sobat struijk wehave willykment yarek zeze