Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Hooijdonk had tijdelijke rol als pinchhitter wel gewild

16 maart 2008 08:27

Verslaggever: K

In De Telegraaf laat Van Hooijdonk weten dat hij een tijdelijke rol als pinchhitter wel had zien zitten. "Als ik de club daarmee had kunnen helpen, zou ik daar zeker over nagedacht hebben. Ik was fit genoeg als pinchhitter achter Mols. Ik ben goed in conditie, speel en train wekelijks bij de amateurs, spring vaak bij op de training van Excelsior, waar ik stage loop, en train voor de Roparun, een estafetterace van Parijs naar Rotterdam. Maar als het niet aan de orde is gekomen bij Feyenoord houdt het op."

Volgens technisch directeur Peter Bosz was Van Hooijdonk geen optie. "Geen moment overwogen. Het kan niet zo zijn, dat je een jaar niks doet en je dan in één keer fit genoeg bent voor duels op dit niveau."

Meer op




Tags

hooijdonk pinchhitter bosz conditie estafetterace excelsior mols parijs roparun spring stage telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 42.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern bijlow bommel bossin bueno credits driessen eredivisie gijs gimenez kloese kraaij kraaijeveld kuip middenveldert onzichtbaar passie priske pusic santi santigoal slot smal stengs transferbeleid vuur wereldpas willykment wolf