Transparent
Inloggen
Sluiten

Plan voor plaquette op oprichtingsplaats Feyenoord

15 januari 2008 21:36 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: K

Het Algemeen Dagblad meldt dat de Rotterdamse schrijver Jan Oudenaarden bij de deelgemeente Feijenoord het plan heeft ingediend voor een plaquette in de Persoonshaven in Rotterdam-Zuid. De plaquette zou moeten komen op de plek waar op 19 juli 1908 Wilhelmina werd opgericht, de voorloper van Feyenoord. "Een plaquette zou herinneren aan de historische betekenis. Ik heb het bij de deelgemeente aangekaart, maar nog geen antwoord gekregen."

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

plaquette deelgemeente oprichtingsplaats betekenis oudenaarden persoonshaven wilhelmina

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 148.682 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanvalsleider acardipane ahm arsenal bronckhorst centrumspitsen conference eenwording family ferri gio jong kastenmeier kraaij kuip lotomba middenveldert nelson persie rangers reiss rigaux santigoal sjaakf socrates steijn topscorer twente ueda wehave