Transparent
Inloggen
Sluiten

Vader Emerton: 'veel interesse, maar nog niet concreet'

13 mei 2001 13:02

Verslaggever: RvN

In een interview met de Australische krant Sydney Morning Herald liet de vader van Brett Emerton weten dat er veel interesse is vanuit met name Engeland voor Brett. 'Er is heel veel interesse, maar er is nog niets concreets. Ik wil geen namen van clubs noemen omdat ik niet op dingen vooruit wil lopen die er wellicht helemaal niet zijn.' In het artikel wordt met name Blackburn Rovers genoemd als geinteresseerd in de alleskunner van Feyenoord. Zoals wij al eerder meldden is Graeme Souness, manager van Blackburn, de laatste weken zelf aanwezig bij wedstrijden van Feyenoord. Dat zou inderdaad eventueel op interesse voor de Australier kunnen duiden.

Meer op




Tags

emerton blackburn brett alleskunner australier australische concreets duiden engeland graeme herald morning rovers souness sydney

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 53.425 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae bot carranza chatgpt enschede eredivisie fortuna hadj hancko hartman hwang leo middenveldert milambo moder moussa paixao persie priske santigoal sauer sem seunggyun sinisterra steijn timber topics twente wehave zerrouki