Transparent
Inloggen
Sluiten

Disciplinaire maatregel voor te laat komende Biseswar

27 november 2007 07:29

Verslaggever: K

In het Algemeen Dagblad laat trainer Raymond Verheijen van Jong Feyenoord weten dat hij Diego Biseswar maandag aan de kant had gehouden bij het duel van Jong Feyenoord omdat hij een half uur te laat kwam voor de wedstrijdbespreking. "Ik heb geen probleem. Maar als iemand niet bij de bespreking is, kan hij ook niet spelen."

Meer op




Tags

biseswar disciplinaire jong bespreking diego verheijen wedstrijdbespreking

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 52.886 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae beelen bot carranza chatgpt fortuna gimenez hadj hancko hartman hwang leo marktwaarde middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske santigoal seunggyun sinisterra smal timber trauner ueda wehave zerrouki