Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord hoopt Sahin nog een seizoen te kunnen huren

18 oktober 2007 12:40 - FCUpdate.nl

Verslaggever: K

In het blad Sportweek laat Peter Bosz weten een poging te gaan wagen om de huurovereenkomst met Sahin met een jaar te verlengen. "Nuri is een goede voetballer, een goed persoon en hij past goed in de groep. Als het moment daar is, zullen we daarom met Dortmund gaan praten over een eventueel langer verblijf van Nuri bij ons." De kans lijkt klein dat Borussia Dortmund hem zal willen verkopen en Feyenoord denkt dan ook aan het nog een seizoen huren van de middenvelder. "Daar staan we zeker voor open. Maar we blijven natuurlijk afhankelijk van Dortmund."

Indien Feyenoord Europees voetbal afdwingt wil Sahin wel blijven. Haast heeft hij daar echter niet mee. "Laten we daar over zes maanden nog maar eens over praten."

Meer op FCUpdate.nl




Tags

sahin dortmund nuri blad bosz haast poging sportweek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 59.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno cambuur danall dordrecht egeli eredivisie hartman heitinga heracles jong kloese koks kraaij marquis middenveldert milambo moussa persie read romano sauer sliti slot sobat sterkhouders willykment