Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Marwijk: geen risico door met Bruins en Hofs te starten

22 september 2007 09:56

Bert van Marwijk wil geen risico nemen door met Bruins en Hofs beiden te starten in de basis. Beiden zijn nog niet volledig hersteld van hun blessures. ,,Of ze het halen, is gewoon heel moeilijk te zeggen,?? aldus Van Marwijk. ,,Maar ik ga niet twee spelers opstellen die niet honderd procent fit zijn. Als je al een risico zou nemen, doe je dat met maximaal ??n speler.??




Tags

marwijk bruins hofs

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 75.778 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane borges broers bullaude cucurella doorzettingsvermogen duitsland emmen frankrijk hake hamas hancko hendrik israel jong joseph koeman nederland oefenmeester oosting oranje persie qatar rkc sauer slowakije trump twente ueda wereldkampioen