Transparent
Inloggen
Sluiten

Bosvelt en Kalou mogelijk niet meer in actie

19 april 2001 15:37

Verslaggever: TD

De mysterieuze voetblessure van Paul Bosvelt blijkt er ??n van ernstige aard. De middenvelder had geen gevoel meer in zijn voet en liet dit onderzoeken in het ziekenhuis. Hier konden ze in eerste instantie niets constateren, maar uit verdere onderzoeken is de aard duidelijk geworden. Een opgezette spier in de voet hindert de bloedtoevoer naar zijn voet.
Deze blessure zal hem waarschijnlijk de rest van het seizoen aan de kant houden.
Ook Kalou meldde dat hij dit seizoen mogelijk niet meer van de partij zal zijn. Hij kampt nog steeds met een enkelblessure, en die blijkt ook ernstiger dan men verwacht had.
Ook Dudek heeft een blessure opgelopen, hij verscheen vandaag niet op de training.

Meer op




Tags

bosvelt kalou bloedtoevoer dudek enkelblessure ernstiger hindert mysterieuze opgezette spier voetblessure

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 44.190 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika ancelotti argentinie bosschaart bueno carranza carrillo gaza guardiola hassel hwang ivanusec middenveldert moussa nac pec pingel redmond santigoal simione stengs targhalline thx timber vance var wehave willykment winnaarsmentaliteit