Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord: Drenthe nog minimaal jaar behouden

13 juli 2007 17:44

Op Feyenoord.nl laat technisch manager Peter Bosz weten dat Feyenoord absoluut niet van plan is om Royston Drenthe al te laten gaan. De club wil Drenthe minimaal nog een jaar behouden omdat hij een belangrijk onderdeel is voor de plannen van komend jaar.

Volgens Feyenoord is er dan ook nog geen akkoord met welke club dan ook. Wel hebben diverse clubs zich officieel gemeld voor Drenthe.

Meer op




Tags

drenthe bosz royston

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.988 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen bijlow bueno eredivisie hadj hancko hartman heracles hwang ivanusec kraaij kuip middenveldert milambo moder moussa paixao persie read steijn stengs targhalline timber trauner ueda valente watanabe wehave zerrouki