Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord: verhaal over investeerder onzin

27 juni 2007 19:50

Vandaag deed er via diverse sites het gerucht de ronde dat de transfers waar Feyenoord mee bezig is tot stand zijn gekomen door een investeerder die een bedrag van 50 miljoen beschikbaar zou hebben gesteld voor verbetering van de selectie. Feyenoord noemt het bericht dat door veel sites werd overgenomen klinkklare onzin. Het geld is beschikbaar gekomen uit de opbrengsten van de Talent Pool en de uitgifte van certificaten van aandelen.

Meer op




Tags

onzin certificaten klinkklare pool uitgifte

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 134.704 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane argentinie borges bronckhorst canada charles corruptie cream diarra dordrecht eenhoorn ferri gill hadidi jordi list middenveldert nacho nagelsmann nahany poetin rai read rusland sobat stengs valente vanhoutte yjzbhvq youtu