Transparent
Inloggen
Sluiten

Hofland: eerst akkoord tussen clubs

16 juni 2007 13:45

Verslaggever: K

Kevin Hofland ontkende in het Algemeen Dagblad dat hij al gesproken heeft met Feyenoord of met Bert van Marwijk over een eventuele transfer. Zijn opstelling lijkt echter meer een formele. ,,Ik vind het belangrijk dat de clubs eerst een akkoord bereiken. Pas daarna kijk ik of de plannen van de club me aanspreken en een transfer voor mij interessant is. Het heeft geen zin om al in een eerder stadium met vertegenwoordigers te praten.??

Meer: AD.nl

In Duitsland wordt al gemeld dat VFL Wolfsburg in Josip Simunic van Herta BSC een vervanger op het oog heeft voor zijn aanvoerder.

Meer op




Tags

hofland duitsland herta josip marwijk simunic wolfsburg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 62.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen bueno costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese koni kraaij logan lotomba marktwaarde marquis middenveldert moussa nadje pascal reiziger sobat struijk wehave willykment yarek zeze