Transparent
Inloggen
Sluiten

AD: Perez voor drie jaar naar PSV

11 juni 2007 07:22 - Algemeen Dagblad

Verslaggever: K

Het Algemeen Dagblad meldt dat Kenneth Perez de komende drie jaar uit zal komen voor PSV als deze week de puntjes op de i worden gezet. Volgens het AD is Perez al persoonlijk akkoord met de Eindhovenaren en zouden de clubs de onderhandelingen over de transfersom deze week afronden.

Een gesprek met Ronald Koeman gaf Perez het gevoel dat hij bij PSV kon krijgen waar hij naar op zoek was: een vaste plek in het team, bij PSV als linkerspits en incidenteel als voorste middenvelder. Perez wilde en kon eveneens naar Feyenoord. De Deense aanvaller was daar na een gesprek met de clubleiding in eerste instantie enthousiast over, maar realiseerde zich later dat het risico dat succes bij de Rotterdamse club uit zal blijven te groot is.

Meer op Algemeen Dagblad




Tags

perez afronden incidenteel koeman linkerspits realiseerde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 119.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aderlating ahmedhodzic anel anis bos drommel elshout gijs hadj jakub juste lotomba moder moussa orban persie poetin russen santigoal sliti slory smal steijn trauner trump twijfelgevallen ueda valente wellenreuther