Transparent
Inloggen
Sluiten

Kuyt grijpt naast CL-winst

23 mei 2007 22:58

Verslaggever: K

Een jaar nadat hij Feyenoord verliet om in de Champions League mee te kunnen spelen, stond hij direct met Liverpool in de finale. Afgelopen week liet hij weten dat hij er alles aan wilde doen om zijn zieke vader nog te kunnen laten meemaken dat hij de Champions league zou winnen. Zover kwam het niet. AC Milan wist de finale tegen Liverpool met 2-1 te winnen. Op het allerhoogste podium scoorde Kuyt wel de enige treffer van Liverpool.

Meer op




Tags

kuyt liverpool allerhoogste milan

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 85.703 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane almaar cda eredivisie gaza genocide groningen hadj lidstaten liverpool lusten middenveldert miljarden moussa oekraine oorlog persie pvda pvv sauer steijn tegenstellingen timber timmermans unie valente vuurwerk vvd wilders zetels