Transparent
Inloggen
Sluiten

Mark Otten scheurt knieband af, zes tot negen maanden out

24 april 2007 18:28 - Feyenoord.nl

Verslaggever: K

Mark Otten heeft afgelopen zondag in de wedstrijd Feyenoord ? NEC Nijmegen de voorste kruisband van zijn linkerknie volledig afgescheurd. Dat heeft een MRI scan dinsdag uitgewezen. De verdediger, die bij Feyenoord onder contract staat, maar dit seizoen is verhuurd aan NEC, is daardoor naar verwachting zes tot negen maanden uitgeschakeld.

Feyenoord verlengde de optie op het contract van Otten in de hoop hem te kunnen verkopen. De onderhandelingen met NEC raakten echter in een impasse over het transferbedrag.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

otten knieband afgescheurd kruisband mri scan transferbedrag

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 115.306 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane campaign castelen days deijl excelsior free grappig headliner iran kloese middenveldert nac nederland oranje persie priske rellen rvc rvp sandler slot source spain term textlink til trump valente wehave