Transparent
Inloggen
Sluiten

Kameraadjeswedstrijd tegen AGOVV vanwege gebrek aan belangstelling geschrapt

24 april 2007 18:26

Verslaggever: K

Feyenoord meldt dat de Kameraadjeswedstrijd tussen Feyenoord en AGOVV, die gespeeld zou worden op 2 mei, niet doorgaat. Feyenoord heeft besloten de wedstrijd af te gelasten in verband met de weinig overweldigende belangstelling. Feyenoord verwacht de Kameraadjes die reeds een kaart hadden besteld op korte termijn een passend alternatief te bieden. De mogelijkheid bestaat dat de aangeschafte kaarten kunnen worden gebruikt voor de oefenwedstrijd tegen Chelsea van 25 juli aanstaande.

Meer op




Tags

agovv kameraadjeswedstrijd aangeschafte besteld chelsea kameraadjes overweldigende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 50.260 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika beelen business carrillo china closure eagles eredivisie gimenez gonzalez guilherme hadj hartman hwang kloese kuip llp middenveldert milambo moussa osman persie priske ruijl slot timber trauner wehave zerrouki