Transparent
Inloggen
Sluiten

16-jarige Wijnaldum bij selectie gehaald

6 april 2007 16:47

Erwin Koeman heeft de zestienjarige Georginio Wijnaldum bij de selectie gehaald voor de wedstrijd tegen FC Groningen.

Koeman op Feyenoord.nl: ?Hij is een groot talent, men verwacht wat van hem.? De trainer haalde de jeugdspeler bij de selectie, omdat hij zeer dun in zijn middenvelders zit. Zo zijn Lucius, Pardo en Hofs voor langere tijd geblesseerd, terwijl Drenthe en Buijs geschorst zijn voor het duel van zondag.




Tags

wijnaldum koeman drenthe erwin groningen hofs jeugdspeler lucius pardo

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 88.750 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane belgie cdu csu dienstplicht duitsland informateur inhalen keuring kraaij kraaijeveld middenveldert militaire moder nederland oorlogsdreiging persie pistorius reservisten rusland simonis socrates soldaten spd steijn strijdkrachten targhalline timber valente wijers