Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Basten wacht af op situatie De Guzman

16 maart 2007 13:44 - FCUpdate.nl

Verslaggever: K

Op de persconferentie van de bekendmaking van de invulling van de selectie van het Nederlands elftal heeft Marco van Basten op vragen laten weten af te wachten hoe de situatie van Jonathan de Guzman zich ontwikkelt. Vooralsnog onderneemt hij geen actie. "Als hij dit paspoort heeft, sluit ik niet uit dat we met hem gaan praten. Het is een heel getalenteerde jongen. Maar voorlopig heeft hij alleen nog een Canadees paspoort, toch? En zeker in deze tijd lijkt het me verstandig om niet te veel over dubbele paspoorten te zeggen."

Meer op FCUpdate.nl




Tags

basten guzman paspoort jonathan paspoorten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 126.807 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis bekerfinale bestuurlijk borges brugge cambuur concerten conference devy doorlopend eenhoorn ferrah groningen knvb kuip maaskant marktwaarde middenveldert moussa ouaissa persie rechterflank rigaux sami utrecht volendam willykment woerts zechiel