Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman: ik blijf zeker, binnenkort nieuwe spitsentrainer bekend

8 maart 2007 08:42

Verslaggever: K

Erwin Koeman liet in het Algemeen Dagblad voor het eerst duidelijk weten dat hij volgend seizoen ook in De Kuip trainer zal zijn. Hij is blij dat er nu ruimte is om specialisten in de technische staf aan te trekken.

"Als je niet veel te besteden hebt, moet je creatief zijn. In de jeugdopleiding is specialisatie ook nodig, om het gat naar de A-selectie te verkleinen. We hebben inmiddels een namenlijstje voor de nieuwe rol van spitsentrainer."

"Binnenkort zal bekend worden wie dat gaat doen. Zelf verwacht ik volgend seizoen meer voetbaltrainer te kunnen zijn en minder crisismanager. Ik blijf zeker aan bij de club."

Meer op




Tags

koeman spitsentrainer creatief crisismanager erwin kuip namenlijstje specialisatie voetbaltrainer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 87.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane borges bos generaal hadj hwang ijskast jong kraaij larin leo moussa navo omschakeling oranje persie read rusland rvp santigoal sauer slory steijn stuttgart targhalline timber ueda valente vfb wellenreuther