Transparent
Inloggen
Sluiten

Leonardo nog steeds in Brazilie

11 maart 2001 13:20

Verslaggever: RvN

Leonardo zal zondagmiddag niet meespelen in de wedstrijd tegen Willem II. De Braziliaanse linkeraanvaller bevindt zich nog steeds in Brazilie. Leonardo vertrok naar Brazilie om een aantal formaliteiten af te handelen in verband met zijn 18e verjaardag van afgelopen vrijdag. Aangezien die nog niet afgerond waren kon Leonardo niet op tijd terug komen voor het duel in Tilburg.

Het is nog onzeker of de Braziliaan op tijd terug is om woensdag mee te kunnen doen met Feyenoord in de Amstel Cup wedstrijd tegen Heerenveen.

Meer op




Tags

leonardo amstel braziliaan formaliteiten heerenveen linkeraanvaller tilburg

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 128.564 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aow asiel asielbeleid brekelmans brink cda coalitie debat eenhoorn fractievoorzitter fvd kabinet keijzer liverpool markuszower migratie migratiepact minister nederland nederlanders nyakossi pakket rigaux sgp slot spekman strenger vos youtu