Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman haalt uit naar scheidsrechter

28 januari 2007 17:41

Verslaggever: K

Op de persconferentie na afloop heeft Erwin Koeman hard uitgehaald naar de scheidsrechter, onder andere vanwege de gele kaart van Drenthe, zo staat te lezen op FCUpdate.nl

"De meeste kaarten waren onnodig en onterecht, ook die voor Drenthe. Wat een slap gezeik allemaal. Het zal best met de nieuwe richtlijnen voor de arbitrage te maken hebben, maar het ligt ook aan de persoonlijkheid van de betreffende scheidsrechter."

'Drenthe is daardoor mooi geschorst voor onze komende wedstrijd tegen Ajax. Zo'n type hebben we juist nodig in Amsterdam'.

Meer op




Tags

drenthe koeman arbitrage erwin fcupdate slap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 50.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika bronckhorst business carrillo china closure companies eagles eredivisie gonzalez guilherme hadj hwang kloese kuip llp middenveldert milambo moder moussa persie priske ruijl slot steijn trauner wehave willykment zerrouki