Transparent
Inloggen
Sluiten

VI: Collen heeft ingeklapte long door medische misser

23 januari 2007 20:00 - VI.nl

Verslaggever: K

Voetbal International meldt zojuist dat Pieter Collen zeker tot het eind deze week in het ziekenhuis zal moeten blijven met een ingeklapte long, die het resultaat is van een medische misser. Bij het verdoven voor een vingeroperatie was het misgegaan in het Rotterdamse ziekenhuis, waardoor er vocht in de longen kon komen.

Meer op VI.nl




Tags

collen ingeklapte long misser longen verdoven vingeroperatie vocht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 108.909 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahmedhodzic benda bijlow borges deijl dieng dordrecht eenhoorn fulham gullit juste kloese kraaijeveld krabbendam larin marktwaarde middenveldert millwall persie pvv rvc rvp steijn timber valente wehave wellenreuther wilders willykment