Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord vreest komst Poolse fans

11 december 2006 23:04

In het Algemeen Dagblad wordt gemeld dat Feyenoord de komst van maar liefst 2500 Poolse fans vreest voor de beslissende UEFA Cup wedstrijd tussen Feyenoord en Wisla Krakau. Getracht wordt om de fans onder te brengen in Ahoy en vanaf daar met vervoer naar De Kuip te brengen om confrontaties te vermijden. De fans van Wisla staan als de gewelddadigste van Europa te boek. De club werd al eerder Europees geschorst vanwege rellen.




Tags

wisla ahoy boek confrontaties getracht gewelddadigste krakau kuip rellen uefa vermijden vervoer

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 63.676 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen brentford bueno bundesliga burnley cashen diarra groningen hamer hancko hartman jong kloese kraaij kuip middenveldert milambo oranje portugal reiziger ruijl santigoal smal sobat tillman valente vega verdonk voetbalprimeur wehave