Transparent
Inloggen
Sluiten

Bizarre hervatting levert Feyenoord nog sprankje hoop op

30 november 2006 23:15

In een onwezenlijke sfeer werd het duel alsnog uitgespeeld, nadat eerst gemeld was dat het duel definitief gestaakt was. In een leeg stadion met alleen de Feyenoord vakken nog gevuld werden de laatste 10 minuten bij een 3-0 stand nog afgemaakt.

De hervatting was onwerkelijk, maar geeft juist Feyenoord nog een sprankje hoop. Indien het duel definitief gestaakt werd, rest de UEFA weinig anders dan Feyenoord uit de poule te nemen. Met de einduitslag op het wedstrijdformulier dient de UEFA nu een standpunt in te gaan nemen over het gebeuren.




Tags

sprankje uefa einduitslag onwerkelijk onwezenlijke wedstrijdformulier

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 60.152 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

agyekum almelo andreev anis benita bueno cambuur danall djurgardens eredivisie hadj hartman heitinga heracles jong kloese kosugi kraaij marquis middenveldert milambo moussa persie read sliti slot sobat sparta targhalline wehave