Transparent
Inloggen
Sluiten

Koeman: ook met pijntjes moet je spelen

29 november 2006 21:14

Verslaggever: K

Erwin Koeman gaf op de persconferentie een boodschap aan zijn spelers dat ze niet te kleinzerig moeten doen. ?Ik vind dat je af en toe ook met pijn moet kunnen spelen. Er is bijna geen voetballer die pijnvrij speelt. Op die manier kun je juist iets terugbetalen aan je club?, aldus Koeman. Volgens Feyenoord.nl doelde hij daarmee vooral op Karim Saidi.

Meer op




Tags

koeman pijntjes erwin karim kleinzerig pijnvrij saidi

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 126.757 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis bekerfinale bestuurlijk borges brugge cambuur concerten conference devy eenhoorn ferrah groningen hadj knvb kuip maaskant marktwaarde middenveldert moussa ouaissa persie rechterflank rigaux sami utrecht volendam willykment woerts zechiel