Transparent
Inloggen
Sluiten

Drenthe twijfelgeval voor donderdag

28 november 2006 21:54

Het meespelen van Royston Drenthe in de wedstrijd tegen AS Nancy van aanstaande donderdag is nog twijfelachtig, zo meldt Feyenoord. De linksback verliet de dinsdagtraining met een pijnlijke knie. Tijdens het duel met NEC had Drenthe al een schop op het gewricht gehad. ?Ik heb de maandagtraining aan me voorbij laten gaan en pijnstillers genomen. Vanmorgen had ik nergens last van, maar nu speelt het weer op. Spelen met een beetje pijn is geen probleem, ik moet het gewoon halen. Daarom ben ik nu ook van het veld gegaan. Ik wil niks forceren?, aldus de Feyenoorder.




Tags

drenthe dinsdagtraining gewricht maandagtraining nancy pijnstillers royston twijfelachtig

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 56.657 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki