Transparent
Inloggen
Sluiten

Pas 24.000 kaarten verkocht voor Feyenoord-Blackburn

20 november 2006 18:02 - Supportersvereniging

Verslaggever: K

De Supportersvereniging meldt dat er tot nu toe pas 24.000 kaarten zijn verkocht voor het UEFA Cup duel tussen Feyenoord en Blackburn Rovers. De Feyenoord Supportersvereniging roept daarom alle supporters op om een kaart aan te schaffen voor deze belangrijke wedstrijd.

?Met de steun van het gehele Legioen maken onze spelers meer kans op de winst en daardoor een uitstekende kans op de volgende ronde. U weet dat onze club er financieel niet goed voor staat. Het wegblijven van supporters zal de club sportief niet helpen en ook financieel niet. Meer recette en winst zijn van essentieel belang. Dus kom donderdag naar de Kuip en steun ons aller Feyenoord.?

Meer op Supportersvereniging
Tags

blackburn supportersvereniging essentieel kuip legioen recette rovers uefa wegblijven

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.Win met FeyenoordFeyenoord E-zine

Meer dan 30.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!
Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.Tagcloud

aanslag acardipane bae biden carranza containers dahl democraten dest eredivisie fight hadj hancko kraaij kuip moussa nadje priske smal sobat socrates timber transferroom traore trump ueda vance walemark wieffer willykment