Transparent
Inloggen
Sluiten

Goede uitgangspositie in UEFA Cup poule voor Feyenoord

19 oktober 2006 22:08

De 1-1 betekent een goede uitgangspositie in de UEFA Cup poule. Punten in een uitwedstrijd zijn doorgaans een belangrijke stap om in aanmerking te komen voor een van de drie bovenste plaatsen in de poule van vijf. In het andere duel won Blackburn uit van Wisla Krakau. De vijfde club is het Franse Nancy. Het Zwitserse Basel mag dan net als Feyenoord in de competitie problemen kennen, vorig seizoen was de ploeg nog kwartfinalist in het UEFA Cup toernooi.

Stand in de poule:
Blackburn 1 3 2-1
Basel 1 1 1-1
Feyenoord 1 1 1-1
Nancy 0 0
Wisła 1 0 1-2




Tags

uefa uitgangspositie basel blackburn nancy krakau kwartfinalist wis wisla

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 81.288 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane auf aviator das eredivisie espn experience fehler game gameplay groningen heitinga israel jansen lukkien mahjong master persie plat sancties santigoal sauer slice slicing spoor trump ueda use utrecht valente